Kouzlo Vánoc

O Vánocích jsme v rámci projektu PEMA pomáhá navštívili neziskovou organizaci – Fond ohrožených dětí Klokánek – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc – Praha 8

www.klokanek-chabarovicka.cz

Do každého z bytečků v domově jsme pořídili kompletní hypoalergenní ložní vybavení pro obětavé tety, které se o děti starají, i pro děti samotné a  do jejich skromných kuchyněk také sady hrnců a pánví. Aby se děti mohli zlepšovat ve své kreativitě, dostali od nás velké množství čtvrtek a barevných papírů v několika velikostních formátech. Dále byly do domova potřeba pořídit úklidové prostředky např. nové mopy.

Abychom ale udělali radost hlavně i dětem, dostali od nás množství laskomin a džusů, které jim tety mohou postupně rozdělovat. Tyto děti nemají rodiče, kteří by jim zaplatili školu v přírodě, či výlety pořádané školou, proto jsme nezapomněli ani na dar v podobě hotovosti.

Naše know how není jen vydělávat, nýbrž i pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

Poděkování od ředitelky zařízení, která nás hned informovala o obrovské radosti a úsměvech na tvářích dětí, když jim ukázala, co jim tam nechal „Ježíšek“ ,nás zahřálo na duši.